top of page

В шести областях високий ризик поширення COVID-19, критичним регіоном є Чернівецький - експерти

Окрім Чернівецької, у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Тернопільській та Чернігівській областях рівень госпіталізації хворих на COVID-19 перевищує рекомендовані ВОЗ 5%.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час онлайн-брифінгу заявив керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE Юрій Ганиченко.

"Критичним регіоном наразі є Чернівецька область... Зараз ми бачимо, що у двічі-тричі рівень госпіталізацій у Чернівецькій області перевищує рівень госпіталізації в інших регіонах. Уже понад третина ковідних ліжок з киснем зайняті у цьому регіоні. Ми рекомендуємо у Чернівецькій області збільшити у два-три рази вже наявні ковідні ресурси, не очікуючи на погіршення ситуації далі", - зазначив Ганиченко.

У нашій країні необхідний карантин, вважає головний санітарний лікар

Штам "Дельта" знайдений у понад 600 осіб, розповів заступник голови Міністерства охорони здоров'я, головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю "Апострофу".

Водночас співрозмовник підкреслив, що нашій країні потрібен карантин, і жителям необхідно носити маску, оскільки вона може врятувати життя.

"...Вона (маска – Ред.) необхідна насамперед для того, щоб не допустити зараження коронавірусною хворобою. Вона захищає не тільки від коронавірусу, а й від низки інших інфекційних хвороб...", – підкреслив чиновник.

Теги:

272 перегляди1 коментар
bottom of page