top of page

Ванчиківецька громада готова прийняти у власність «Калинку» і міжшкільний навчальний комбінат

Якщо щодо першого все більш-менш зрозуміло, друге – цікавий хід конем із непередбачуваним розвитком подій. Бо Новоселицький міжшкільний навчально-виробничого комбінат, який розташований на території екс-райцентру, до того ж у дуже привабливому місці, має і автомобілі, і автобуси, і комп’ютерну техніку. Тут навчаються водінню, комп’ютерній грамотності, швейній справі діти з шкіл чи не усього району.

Тому відмовлятись від такого подарунку навряд чи варто, лише треба зрозуміти, якого драного кота сховали у подарунковому пакетику. А він є, мусить бути.

Що до табору відпочинку «Калинка». Тепер він повністю розташований на землях Вачиківецької ОТГ. Районна влада у свій час його доконала. Тож три роки він простоює. Але земля у лісовому масиві золота, без лапок. Тож ласих на неї було багато. Чи вдасться відновити табір, який уолись був перлиною району силами громади? Звісно, ні. Але, як запевнив голова громади Володимир Лупой, є перевірений інвестор, готовий не просто відродити табір, а вже цього літа прийняти дітей на відпочинок. У будиночки з туалетами, душовими та навіть опаленням, при цьому не претендуючи на право власності на землю. Дай то Бог.

Що до решти, Ванчиківецька громада дала згоду на отримання майна навчальних закладів освіти на території Ванчиковецької сільської ради. Але без сіл, які нині увійшли до громади. Вони поки що залишаться в приймах у Котелівської опорної школи, на адміністрацію якої не приховують образ.

Крім того, прийнято рішення «Про внесення змін до рішення І сесії VII скликання Ванчиковецької сільської ради від 25.07.2019 року №14-01/19 «Про утворення старостинських округів» та про утворення Тарасовецького старостинського округу». В результаті в громаді буде 3 старостинських округи – Костичанівський, Тарасовецькій І Черленівський, до складу якого увійдуть Щербинці, Форосна і Жилівка, де старост не буде, будуть діловоди. Відомо прізвище лише одного старости – Черленівського – це нинішній, вже колишній сільський голова Олександр Ротар.


2 024 перегляди1 коментар
bottom of page