top of page

Відео: спартакіада громад - остаточні результати

У неділю в Новоселиці відбувся Фінал обласних спортивних змагань серед команд міських територіальних громад. Перед цією неординарною подією центральна спортивна арена і все місто були підготовлені на належному рівні, завдяки зусиллям працівників міського стадіону, комунальних служб міста, студентів медичного коледжу БДМУ та активістів.


Всі спортивні об’єкти, вся інфраструктура і культурна програма, безпека та медичне обслуговування були на рівні, що високо оцінили як високоповажні гості, так і учасники заходу, які вкотре переконалися в гостинності новосельчан.


Серед почесних гостей, які привітали учасників депутат Верховної ради Георгій Мазурашу, начальник управління молоді та спорту ОДА славетний буковинський спортсмен Іван Гешко, міський голова Марія Нікорич, головний суддя змагань голова ЧТО ГОВФСТ «Колос» Петро Івасюк, які побажали всім учасникам успіхів.

В спартакіаді взяли участь представники міських територіальних громад області, які змагалися у шести видах спорту. Представники Новоселицькох МТГ гідно виступили. Третє місце у футзалі, четверте – в гирях, завдячуючи Олександру Ліліку та Марині Андрусяк, маємо друге місце в настільному тенісі. Похвали заслуговують юні ерудити Дана Попова, яка здобула друге місце в шашках та Андрій Паламарюк, який в шахах розділив ІІ-ІV місце.

Апогеєм спортивного свята став чоловічий фінал волейболу, в якому наша команда на чолі з Олександром Буздуганом не дала шансів суперникам.

В остаточному підсумку наша команда посіла друге місце, не набагато поступившись команді Вижниці.

84 перегляди1 коментар
bottom of page