top of page

З 1 серпня: тарифи на електрику та нові правила перетину кордону


З 1 серпня життя українців зміниться в деяких сферах. Багатьох українців хвилює питання підвищення тарифів на електроенергію. УНІАН зібрав повну інформацію про зміни в країні з 1 серпня

Тариф на електроенергію

З 1 серпня тариф на електроенергію в Україні міг підвищитися. Однак Кабмін відкинув цю пропозицію. Тариф 1,68 грн за кВт-год для населення залишиться в силі до 1 вересня.

Адаптивний карантин

В Україні до 31 серпня встановлено адаптивний карантин з поділом на червоні, помаранчеві, жовті та зелені зони. На цей час вся Україна знаходиться в зеленій зоні. Вона передбачає носіння масок в приміщеннях і перевезення пасажирів тільки на сидячих місцях.

Не виключено, що в серпні карантинні обмеження можуть посилитися через поширення небезпечного штаму коронавірусу "Дельта".

Вступна кампанія

В Україні триває вступна кампанія 2021 для абітурієнтів. З 1 до 13 серпня проводяться вступні іспити для абітурієнтів, які вступають на бюджет, а з 14 по 23 серпня – для контрактників. Не раніше 10 серпня будуть оприлюднені рейтингові списки контрактників.

Нові правила перетину кордону

Через поширення більш небезпечного штаму коронавірусу в серпні посилять правила в'їзду в Україну. Перетинати кордон безперешкодно зможуть лише ті українці, які мають хоча б одну дозу вакцини. Іншим подорожуючим на кордоні запропонують встановити додаток "Дому" і при позитивному тесті на COVID-19 вийти на самоізоляцію.

297 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 11, 2023

Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/

Like
bottom of page