top of page

З 20 вересня оновлюються карантинні правила, яка ситуація на Новоселиччині

МОЗ Оновлює карантинні правила, пов’язані з пандемією коронавірусного захворювання COVID-19, набувають чинності 20 вересня.

Згідно зі змінами, ковід-сертифікати матимуть дві опції "жовтий" і "зелений".

Документ "міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий "жовтий" сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а "зелений" – про повний курс".

За роз’ясненням МОЗ, у разі введення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки навчальні заклади працюватимуть, якщо щонайменше 80% працівників матимуть "жовті" чи "зелені" сертифікати.

Карантинні обмеження жовтого рівня не стосуватимуться закладів, де всі відвідувачі та 80% працівників матимуть документ про вакцинацію. За "червоного" рівня всі працівники й відвідувачі повинні мати "зелені" сертифікати.

"У разі введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають "зелений" COVID-сертифікат", – додали у міністерстві.

Також люди, які перетинають кордон України або в’їжджають із окупованих територій, зможуть не проходити період самоізоляції, якщо мають "зелений" чи "жовтий" ковід-сертифікат.

У Чернівецькій області 15 вересня медики зафіксували 245 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук повідомив на своїй сторінці у Facebook. Обласний лабораторний центр опрацював 1271 ПЛР-зразок та 2063 експрес-тести. Загалом від початку пандемії в Чернівецькій області зафіксували 84417 випадків коронавірусу. Серед них 79126 людей одужало, а 1901 померла.

Про ситуацію на Новоселиччині нам розповів керівник Новоселицької Міжрайонної філії лабораторних досліджень ДУ Чернівецький Обласний Лабораторний Центр Міністерства Охорони Здоров'я України Вадим Хмель.878 переглядів1 коментар
bottom of page