top of page

З початку року буковинські платники сплатили до бюджету понад 1 млрд грн ПДФО


В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що за чотири місяці 2021 року буковинські платники сплатили до бюджету понад 1 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Сплачений податок цьогоріч на 188 млн грн більший ніж в минулому році.

Відтак, із загальної суми надходжень ПДФО, до державного бюджету платниками перераховано 274,3 млн грн податку (в тому числі, податкові агенти перерахували до казни 7,8 млн грн з відсотків за депозитами вкладників банків та фінустанов області), до місцевих бюджетів Буковини надійшло 799,3 млн грн.

У податковій службі нагадують, податок на доходи фізичних осіб сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом.

Дізнатися про реквізити рахунків для сплати податків, зборів, платежів можна: на сайті Головного управління ДПС у Чернівецькій області в розділі >Головна>Бюджетні рахунки: https://cv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Також, у приватній частині Електронного кабінету в меню «Стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.

18 переглядів1 коментар

1 comentário


Yumi Vega
Yumi Vega
11 de fev. de 2023

Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/

Curtir
bottom of page