top of page

За три місяці державні установи не в праві вимагати паперові документи

Жоден державний орган більше не зможе вимагати паперових довідок, оскільки вся інформація буде міститися в електронних реєстрах.

Всі публічні держпослуги в Україні повністю перейдуть в режим "paperless" через три місяці. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в неділю, 8 серпня.

"Україна перейде в режим "без паперів" через три місяці. Цього тижня президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних послуг в онлайн. Жоден державний орган не зможе більше вимагати паперової довідки, оскільки вся інформація буде міститися в електронних реєстрах", - написав Шмигаль.

За його словами, перехід у режим "без паперів" допоможе збільшити кількість публічних електронних послуг і мінімізувати корупційну складову при їх отриманні.

"Мінцифри активно працює над автоматизацією послуг, щоб виключити вплив людського фактора на прийняття рішень", - додав прем'єр.

Нагадаємо, що в Україні впровадять електронну прописку. Штампи в паспорті і виписки з ID-карти про прописку скасують, а місце проживання можна буде змінити онлайн.

49 переглядів1 коментар
bottom of page