top of page

Запроваджено держрегулювання цін на бензин і дизпаливо

Були прийняті зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.

Кабінет міністрів на сьогоднішньому своєму засіданні прийняв постанову, якою вводиться державне регулювання цін на паливо. Про це повідомляє Enkorr.

Зокрема, були прийняті зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.. Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину будуть встановлені граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива (не вище 7 грн/літр) і бензину (не вище 5 грн/літр).

При цьому середня вартість дизпалива (ULSD 10 ppm) і бензину (GASOLINE 10 ppm), що включає митні платежі (акцизний податок і ПДВ), повинна розраховуватися на підставі даних Platts CIF NWE за попередній календарний місяць/декаду.

Здійснювати розрахунки пропонується зобов'язати НАК "Нафтогаз України", який буде їх надавати Мінекономіки не пізніше 3 числа кожного місяця, а останнє — публікувати середні ціни одного літра ДП і бензину до 5 числа кожного місяця.

Згідно з цими розрахунками, середня ціна дизельного палива на травень з урахуванням граничної націнки повинна становити 27,89 грн/л, бензинів — 30,22 грн/л.

127 переглядів1 коментар
bottom of page