top of page

ЗМІ: голові Чернівецької РДА не можуть вручити повістку на проведення слідчих дій

Як стало відомо порталу БукІнфо з достовірних джерел, слідчі Національної поліції більше тижня ніяк не можуть особисто вручити повістку на проведення слідчих дій голові Чернівецької РДА Дмитрові Козарійчуку. Вдома, у Заставні, та на робочому місці його немає, то надсилаються до поліції якісь довідки про те, що він, ніби-то, хворіє. Але де саме – невідомо.

За інформацією нашого джерела, сьогодні вранці (14 травня) слідчі Нацполіції прийшли вручити повістку Дмирові Козарійчуку (з відповідною рестрацією) через його безпосереднього роботодавця – голову Чернівецької ОДА Сергія Осачука. Однак той… просто не впустив слідчих до свого службового кабінету, мотивуючи це важливою онлайн нарадою з Києвом.

Так само, за нашою інформацією, не захотів отримати цей документ на руки від слідчих заступник голови ОДА Богдан Ковалюк. «Позиція у нього була така – я тут ні при чому, хлопці, залиште мене в спокої», - каже джерело.

Врешті, повістку з великими труднощами, вручили керівнику апарату обласної державної адміністраці Сергію Нежурбіді. Він теж спочатку не хотів реєструвати документ, однак аргументи поліцейських про те, що будуть робити вручення і офіційно реєструвати відмову посадовця ОДА документально при свідках, врешті, Нежурбіду переконали.

227 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 11, 2023

Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/


Like
bottom of page