Едуард Штефанеса - володар Кубку України
top of page

31 липня по 2 серпня у м. Луцьк відбувся відкритий Кубок України з дзюдо серед дорослих.

У турнірі взяв участь вихованець новоселицької школи дзюдо, член збірної України з дзюдо, який зараз тренується у м. Київ, Едуард Штефанеса. У складній боротьбі Едуард став переможцем Кубку України у ваговій категорії до 60 кг. У фінальному 20-секундному двобої він переміг чинного чемпіона Європи в категорії до21 року киянина Делшота Халматова.

Едуард нагороджений кубком, медаллю, дипломом та цінним призом. Вітаємо переможця.

Одразу після Кубку в складі збірної України Едуард поїхав до Польщі, де відбувся Кубок Європи U-21, де наш земляк виборов 5-е місце. Нині чемпіон перебуває у м. Конча-Заспа , де проходить підготовка до наступних змагань.