Михайло Марандюк здобув «золото» у фіналі особистого чемпіонату світу
top of page

У Вільнюсі (Литва) пройшла фінальна частина особистого чемпіонату світу зі складання шахових композицій.

Змагання проходили у восьми видах програми. У черговий раз блискуче виступили українські шахісти. Наш земляк новосельчанин Михайло Марандюк, Василь Дячук (Закарпатська обл.), та Василь Крижанівський (Черкаська обл.) вибороли золоті медалі. Срібна нагорода у Олександра Семененка (Дніпропетровська обл.). До шістки кращих спортсменів у різних видах програми також увійшли Андрій Фролкін (Київ), Сергій Дідух (Львівська обл.), Валерій Семененко (Дніпропетровська обл.), Владислав Тарасюк (Харківська обл.) та Геннадій Козюра (Полтавська обл.).

Участь у змаганнях взяли 193 спортсмени з 32 країн світу, Україну представляли семеро. На цьому турнірі проводились, до речі і окремі турніри на честь окремих спортсменів. Відбувся турнір, який був присвячений саме Михайлу Марандюку, котрий цього року відзначив 70-річчя.

Михайло Назарович висловлює вдячність Новоселицькій міській раді ОТГ за фінансову підтримку. Невдовзі у Кончі-Заспі він готуватиметься до наступних змагань в складі збірної України.