Олександр Незвещук – абсолютний чемпіон області з армреслінгу
top of page

Сьогодні армсреслінгісти Чернівецької області виборювали Кубок області з армспорту. Участь взяли спортсмени з Новоселиччини.

У категорії 80 кг першим на праву руку став Юрій Боднарюк, у категорії 85 кг на ліву - першим ,на праву - другим став Деомид Мандабура. В ваговій категорії 100 кг на праву другий , на ліву третій Віталій Чеботар, в 100 кг на ліву і на праву виграв Олександр Незвезщук (тренер РФОК»Колос»), в категорії +100 на ліву і праву третє місце здобув Віталій Ліківський.

Також була проведена обсолютна вагова категорія. Непорожним тут став Олександр Незвезщук, котрий здобув титул абсолютного чемпіона Чернівецької області. Крім того, він отримав грамоту Федерації армспорту за вагомий внесок у організації та розвиток армреслінгу на Буковині.