Стартував чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу
top of page

27 листопада о 10:00 на спортивному майданчику готельного комплексу “Mariletta” у с. Бояни розпочався чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу у зоні “В”. На Чемпіонат заявилося 18 команд. Ігри будуть проходи по вихідним дням.

Цікавинки 1-го туру

Перемога Динівчан над командою "Селище". Динівці вели у рахунку 2:0, потім програвали 3:2 і вирвали перемогу. Також цікавим виявився наступний матч між Магалою та Маршинцями, де спочатку вели Маршинці, потім Магала зрівняла рахунок на 5:5 і пішла вигравати, але дальніми ударами від своїх воріт Маршинці встановили переможний рахунок.

Цікавинки 2-го туру

Перемога Драниці на Рідківцями. Рідківці вели 2:0, але Драниця змогла переломити хід матчу і виграла 4:2. Не менш цікавий матч відбувся між юнаками з Магали та Динівцями. Динівці вели після першого тайму 4:0!!! Але юнаки Магали у другому таймі зробили неможливе, забивши 5 голів у ворота Динівців і таким чином святкували перемогу!