Відремонтовану ділянку дороги біля Рингача не здали в експлуатацію: назвали причину

У Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області пояснили, чому не здали в експлуатацію капітально відремонтовану ділянку дороги Н-03 «Житомир – Чернівці», що неподалік села Рингач. Так, за час проведення робіт через рух великовагового транспорту, почали з’являтися проблеми з деформаційними швами на мосту.
При цьому, проєкт не передбачав ремонт переправи та всіх елементів конструкції, тільки відновлення дорожнього покриття. Що, власне, і було виконано.
Основним завданням дорожників було стабілізувати зсувні процеси, оскільки відрізок розташований на перезволожених ґрунтах. Тому були влаштовані палі, габіонні конструкції, складна дренажна система.
Оскільки виникли проблеми з деформаційними швами, Служба автомобільних доріг дала доручення підрядній організації вжити невідкладних заходів, аби усунути недоліки, які з’явилися на покритті моста.
Крім того, Служба готує технічне завдання для проведення тендерної процедури щодо влаштування на мості сучасних деформаційних швів з тривалим терміном експлуатації.

Відремонтовану ділянку дороги біля Рингача не здали в експлуатацію: назвали причину