СБУ закликає бути пильними

СБУ закликає українців бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки під час святкування Дня Незалежності України Напередодні та під час святкування Дня Незалежності Адже у цей період традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію у країні. Служба безпеки України системно протидіє цим проявам. Зокрема, в останні місяці у більшості регіонів країни Служба провела низку антитерористичних навчань та відпрацювала дії із захисту стратегічно важливих об’єктів. В Управлінні СБУ в Чернівецькій області працює спеціальна гаряча лінія, куди можуть звертатися громадяни – (0372) 54 02 04, а також відповідна електронна пошта: callcenter@ssu.gov.ua На гарячу лінію СБУ потрібно телефонувати у випадку, якщо ви:
маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;
помітили підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів;
виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях;
з інших питань. Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена. Бажаємо вам гарного відпочинку і безпечного святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України!
#УСБУ_Чернівці

СБУ закликає бути пильними