Принаймні, відповідне звернення скероване адміністрації Новоселицького ліцею №3.
Батьки, зокрема, аргументують таку пропозицію тим, що початок занять о 8.00 не є оптимальним для дітей, у цей час у дитини низька концентрація уваги, що викликає дискомфорт, тримає дитину у стані стресу тощо. Не останнім аргументом є й те, що діти мають надто мало часу щоб зібратися і прийти до школи, насамперед ті, хто проживає у віддалених районах міста.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_c199f6011f0e4b62814efe93b399c112~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_72,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_c199f6011f0e4b62814efe93b399c112~mv2.jpg)
За словами директора Новоселицького ліцею №3 Сергія Кока, змінити початок навчання лише в одній школі неможливо, що пов'язано з різними факторами, зокрема, графіком курсування шкільного автобусу. Але для того, щоб прийняти рішення, необхідно провести опитування серед вчителів і батьків. Вже проведено голосування серед членів батьківського комітету лцею №3, де більшість висловилася за збереження існуючого розкладу. Але для остаточного прийняття рішення необхідно почути думку кожного.