top of page

Батьки ініціюють зміну часу початку навчання у школах Новоселиці

Принаймні, відповідне звернення скероване адміністрації Новоселицького ліцею №3.

Батьки, зокрема, аргументують таку пропозицію тим, що початок занять о 8.00 не є оптимальним для дітей, у цей час у дитини низька концентрація уваги, що викликає дискомфорт, тримає дитину у стані стресу тощо. Не останнім аргументом є й те, що діти мають надто мало часу щоб зібратися і прийти до школи, насамперед ті, хто проживає у віддалених районах міста.


За словами директора Новоселицького ліцею №3 Сергія Кока, змінити початок навчання лише в одній школі неможливо, що пов'язано з різними факторами, зокрема, графіком курсування шкільного автобусу. Але для того, щоб прийняти рішення, необхідно провести опитування серед вчителів і батьків. Вже проведено голосування серед членів батьківського комітету лцею №3, де більшість висловилася за збереження існуючого розкладу. Але для остаточного прийняття рішення необхідно почути думку кожного.

883 перегляди1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 11, 2023

Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/


Like
bottom of page