23 жовтня відбулося засідання обласної комісії ТЕБ та НС.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_cf38a2093d3e4cacbc2fe2e5176722db~mv2.jpg/v1/fill/w_75,h_42,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_cf38a2093d3e4cacbc2fe2e5176722db~mv2.jpg)
Запропоновано дозволити відвідування закладів громадського харчування, спортивних, культурних, розважальних та інших установи лише за наявності сертифіката про вакцинацію, або документу, що свідчить про одужання від COVID-19.
Підходить також ПЛР-тест чи експрес-тест, який чинний 72 години. Такі обмеження стосуються й громадського транспорту, нерегулярних та регулярних перевезень в області. Крім осіб, які мають один із перелічених вище документів, відвідувати установи спортивного профілю можуть лише спортсмени національних збірних команд України та їхні тренери за умови дотримання санітарних норм.
Заборонено проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів тощо. Не можна перебувати у громадських місцях без засобів захисту.
24 жовтня. Їх дотримання перевірятимуть спеціальні групи.