«Ми готові надати прихисток жінкам, дітям, готові допомогти ліками і всім, що вам на сьогодні потрібно…»
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_88ecea3d61994eb3a8286204f042c341~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_88ecea3d61994eb3a8286204f042c341~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_beda69a285cd41efb96d625a5b1f2872~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_beda69a285cd41efb96d625a5b1f2872~mv2.jpg)
Сьогодні на онлайн-зв’язок з головою Новоселицької МТГ Марією Нікорич та працівниками апарату міської ради вийшли мер литовського міста Йонішкіс Віталіус Гайліус. Литовські друзі готові допомогти всім необхідним, більше того – підвезти допомогу до кордону України з Румунією, - повідомляє Новоселицька міська рада.
Розмова була нетривалою, але в дуже теплих тонах, колеги з Йонішкіса висловили своє захоплення мужністю жителів нашої країни та її захисників. І – Україною: «Вчора скачав з Інтернету українські мелодії, слухав дві години», - зворушив своїми словами пан Гайліус. Дякуємо, дорогі наші друзі. Ваша підтримка надихає і додає сил. Все буде Україна!