Під час всесвітнього тижня медіаграмотності на базі Щербинецької філії Ванчиківецького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся тренінг „Медіаграмотність – важлива компетентність сучасного громадянина”.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_10be9e2d47d7490ca917e200dff68537~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_10be9e2d47d7490ca917e200dff68537~mv2.jpg)
Захід проводився в рамках проєкту міжнародної співпраці між ГО «Interlink Academy» (Німеччина), та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.
Мета і завдання проєкту – підготувати тренерів із медіаграмотності, вдосконалити їхні знання та навички з медіаграмотності та проведення тренінгів, популяризувати критичне мислення в територіальних громадах Чернівецької області.
Проєкт проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Участь у проєкті є безкоштовною.
Дякуємо Interlink Academy та Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew