32-річний чоловік намагався ввечері непомітно перемістити поза пунктом пропуску без мети збуту майже 1 кг висушеного канабісу, але був зупинений прикордонниками.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_299186b92ff3473d9d92dd8bbf5c769f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_299186b92ff3473d9d92dd8bbf5c769f~mv2.jpg)
За скоєння тяжкого злочину, а саме, за контрабанду наркотиків у великих розмірах (ч.2 ст.305 ККУ) правопорушник проведе 6 років і 8 місяців за гратами.
Такий вирок ухвалив Новоселицький районний суд Чернівецької області. Апеляційний суд це рішення залишив без змін.
У вересні минулого року чоловік, будучи під сильною дією наркотичних речовин, прийшов із рюкзаком, наполовину заповненим висушеним канабісом, до кордону з сусідньою державою. Розтягнувши колючий дріт на загороджувальному паркані, він перейшов 5 метрову контрольно-слідову смугу та рухався в напрямку митного кордону України, в зв’язку з чим був затриманий співробітником прикордонно-розшукового відділу "Мамалига" спільно з працівниками Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.