Станом на сьогодні у Новоселиці вже лікують 13 жителів обласного центру.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_56552d8ab8e9490d988f1a74cad51b0b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_56552d8ab8e9490d988f1a74cad51b0b~mv2.jpg)
Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація. Наразі Новоселицька центральна районна лікарня готова розгорнути додатково 25 ліжок у відділеннях та 6 у реанімації для хворих на коронавірус чернівчан. «Розгорнуті зараз додаткові місця дадуть змогу не доправляти недужих жителів обласного центру у Хотинську районну лікарню», – зазначив під час візиту у медичний заклад голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.
Окрім цього, для того, щоб збільшити кількість ліжок із доступом до кисню, Чернівецька ОДА передала у Новоселицьку лікарню 10 двопотокових концентраторів. Як додала заступниця голови ОДА Наталія Гусак: стільки ж апаратів передали у Герцаївську лікарню. Там надають допомогу шістьом жителям обласного центру, двоє з них мають важкий стан, четверо – середньої тяжкості, усі вони на кисневій терапії.