Сьогодні, 27 лютого, на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що на другому поверсі п'ятиповерхової будівлі лікарні по вулиці Героїв Майдану трапилася пожежа.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_6ddcd9348d094f079e8c2d5fb02638be~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_6ddcd9348d094f079e8c2d5fb02638be~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_e448aaf7322d44de93ed68a5569c0799~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_e448aaf7322d44de93ed68a5569c0799~mv2.jpg)
На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління поліції. Попередньо правоохоронці встановили, що загоряння виникло в одній із палат, де проходять лікування хворі на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Працівники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області, які прибули на виклик, евакуювали громадян та ліквідували пожежу. Під час пошуково-рятувальних робіт рятувальники виявили тіло загиблого чоловіка. Ще один пацієнт отримав опіки – лікарі доправили його до реанімаційного відділення.
На місці події поліцейські забезпечують охорону публічного порядку та здійснюють першочергові необхідні заходи для встановлення причин пожежі, які проводять із залученням криміналістичної лабораторії ГУНП в Чернівецькій області, спеціалістів експертної служби Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та ДСНС.