top of page

Іван СЕМЕНЮК: "Я знаю що потрібно зробити, щоб Буковина стала туристичною перлиною "

Чернівецька область має дуже серйозний потенціал для розвитку туризму . При чому якісно відпочивати на Буковині можна в будь яку пору року - і зимою, і літом.

Я знаю наскільки непросто працювати в цій сфері, оскільки , щоб конкурувати з закордонними курортами чи тим же "Буковелем" потрібно мати окрім красивих природних пейзажів ще й хороші дороги, якісну сферу послуг, кваліфікований персонал. А це є системна спільна робота влади і бізнесу.

Але навіть незважаючи на те, що ніхто у владі серйозно питанням туризму не займався - я гордий за перлину Боян, "Сонячну Долину" . Ми створили бренд відпочинку, один з найкращих в Чернівецькій області.

Сьогодні я бачу в галузі відпочинку і туризму значно більший потенціал. Саме тому прошу Вашої підтримки на виборах 21 липня, щоб 203 Округ системно розвивав інфраструктуру (дороги, пункти пропуску на кордоні), без якої розвиток туристичної галузі не можливий. Нам потрібно мати свою маленьку "Сонячну Долину" у кожному селі!

Тому, навіть не зважаючи на виборчу кампанію, щиро запрошую кожного з Вас в Бояни! За гарним настроєм, відпочинком і позитивними емоціями їдьте всією родиною до нас! "Сонячна Долина" завжди чекає на Вас


188 переглядів0 коментарів
bottom of page