top of page

Багатодітна мати з Маршинців отримала допомогу

Днями жителька Маршинців Влентина Галак, багатодітна мати, яка кілька років тому втратила сина через пожежу, яка знищила її будинок, отримала допомогу, на яку не сподівалася.

Її стара хата (новий будинок їй допомогли збудувати, але до завершення ще дуже далеко), опалюється дровами. І зараз, коли до завершення опалювального сезону ще кілька місяців, вона залишилася без дров. За порадою сусідки звернулася по допомогу до Новоселицького райавтодору. І, хоч не надто сподівалася – отримала її. Жінці, яка зараз доглядає за сином-інвалідом, працівники підприємства привезли тракторний причеп дров.

- Вона прийшла і поросила про допомогу, - розповідає керівник підприємства Василь Шаларь, - сказала, що сусідка бачила в Інтернеті, що ми допомогли дровами тим, хто це потребував у Зеленому Гаї. Ми опалюємо наші приміщення дровами, тож маємо запас. У соціальних службах міської ради нам підтвердили, що Валентина Іванівна перебуває у складних життєвих умовах. Тож вирішили допомогти.


218 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 03, 2023

Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing! https://j9korea.com/


Like
bottom of page