top of page

Центр іноземних мов «Go Ahead!»: «Працюємо на результат»

Понад рік у Новоселиці успішно працює Центр іноземних мов ´´Go Ahead!´´. Тут навчають та поглиблюють знання з іноземних мов: англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, румунської та навіть китайської для навчання, роботи, бізнесу, подорожей, IT, здачі міжнародних іспитів, ЗНО, ДПА.

Сьогодні розмова із засновницею Центру Вікторією:


- Насамперед, ми орієнтуємося на потреби наших студентів. Кожен, хто навчатиметься, проходить відповідний тест, з допомогою якого визначаємо рівень знання мови. Це дозволяє визначити, на що повинен звернути увагу викладач. Чи то на вимову, на граматику, на розмовне спілкування.

- Що краще обрати, індивідуальні заняття чи навчання у групі?

- Це - вибір студента. Якщо людина бажає вивчити мову, ми допоможемо отримати результат незалежно від форми навчання. Втім, заняття у групі дозволяють спілкуватися, дебатувати, брати участь в групових мовних іграх. Таку форму я би радила дітям від 5 до 15 років. Дорослим, тим хто бажає вивчити чи вдосконалити знання мови, більше підійдуть індивідуальні заняття. Це дозволить почуватися більш вільно, зробити акцент на вимові, граматиці тощо.


- Яким чином формуються групи?

- Не тільки за віковим принципом, але й за рівнем знання мови. Головне, щоб студент відчував себе комфортно. Тому, підбираючи групу, звертаємо увагу одночасно і на вік, і на рівень підготовки. Максимальна кількість дітей у групі – не більше шести. Аджe, викладач повинен приділити увагу кожному і зорієнтуватись на студенті.

- Чи може прийти до вас людина, котра мови не знає взагалі, і вивчити її?

- Головне – бажання. Якщо ви хочете вивчити мову, ми вам допоможемо. Ми насамперед визначаємо мету, яку хоче досягти студент. Чи то розмовна , ділова , бізнес, медична англійська, румунська, іспанська, тощо. Ми вибудовуємо схему навчання індивідуально, орієнтуючись на результат.

- Що можна отримати після завершення курсів?

- По-перше - знання. По-друге ми співпрацюємо з Кембріджиським центром, готуємо студентів до іспитів, які дозволяють отримати сертифікат, який визнається у більшості країн світу. Цей сертифікат дає можливість навчання і працевлаштування в країнах ЄС, більше того, у багатьох навчальних закладах Європи він є необхідною умовою.

- Якщо студент просто хоче розуміти і спілкуватись іноземною, скільки на це потрібно часу? - Повторюся, все індивідуально. Головне наполегливість і бажання. Щодо термінів – досвід доводить, що достатньо двох-трьох місяців для того, щоб людина отримала базові знання мови і зуміла спілкуватись з носієм мови, розповісти про себе, поставити необхідні питання, зрозуміти іноземця, котрий до нього звертається.

- Як стати студентом вашого Центру?

- Саме зараз ми завершуємо формування груп на новий навчальний рік. Кількість вільних місць, на жаль, обмежена. Тож тих, хто бажає вчитись, прошу якнайшвидше звернутись за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна, 27, 2 поверх. Або телефонувати (099)737-97-14.

81 перегляд1 коментар
bottom of page