6 травня 2021 року місто Новоселиця буде святкувати 565 річницю від дня першої писемної згадки в літопису. У зв’язку з тим, що на території Чернівецької області діє адаптивний карантин, виконавчим комітетом Новоселицької міської ради прийнято рішення проводити святкові культурно-мистецькі та спортивні заходи на відкритих локаціях з дотриманням протиепідемічних заходів.
Запрошуємо Вас прийняти участь у святкуванні Дня міста Новоселиця та дотримуватись соціальної дистанції.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_0928353d936349c5abbafc5a6ea7b024~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_208,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_0928353d936349c5abbafc5a6ea7b024~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_34b53ecc2c0d49b0be66eedf652875b2~mv2.jpg/v1/fill/w_125,h_77,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_34b53ecc2c0d49b0be66eedf652875b2~mv2.jpg)