top of page

Перша сесія Чернівецької райради: голова і 4 заступники

Як годиться, новообрані депутати склали присягу, отримали депутатські посвідчення.

До Чернівецької районної ради обрано 54 депутати від 10 політичних партій.

«Слуга народу» – 9 депутатів;

«Єдина Альтернатива» – 7 депутатів;

«Європейська Солідарність» – 7 депутатів;

«ОПЗЖ» – 6 депутатів;

«Батьківщина» – 5 депутатів;

«За майбутнє» – 4 депутати;

«Команда Михайлішина» – 4 депутати;

«Пропозиція» – 4 депутати;

«Народний контроль» – 4 депутати;

«Радикальна партія Олега Ляшка» – 4 депутати.Єдиним претендентом на голову Чернівецької районної ради став депатат від партії “Слуга народу” Руслан Домніцак. Якого і було обрано 50 голосами з 54-х.

Новообраний голова висловив сподівання на тісну співпрацю з ОТГ, сприяння вирішенню їхніх проблем та залучення інвестицій. Крім того, проведення аудиту майна, яке було закріплене за колишніми райрадами. Нагадаємо, всі громади Новоселиччини, за виключенням Мамалигівської ОТГ, увійдуть до складу Чернівецького району.

Руслан Домніцак народився на Сокирянщині у селі Вашківці. Свою трудову діяльність почав з посади завідувача клубу. У 1996 році почав працювати у правоохоронних органах - у патрульно-постовій службі лінійної станції “Чернівці” та “Ларга”. Згодом став керівником міського відділення у місті Новояворові Львівської області, був першим заступником райвідділу. З 2010 року - начальником управління карного розшуку УМВС України у Чернівецькій області. Вже три роки працює в СБУ, займається боротьбою з організованою злочинністю.

Голова назвав кандидатів на посаду заступників: на посаду першого заступника голови райради претендує представниця "Єдиної альтернативи" Людмила Кушнір, на посаду заступників заорпонували: партія "Європейська солідарність" - Андрія Федосова, "Народний контроль" - Володимира Середюка, "Пропозиція" - Олександра Каспрука.

Згідно з результатами таємного голосування, першим заступником голови райради стала Людмила Кушнір. Її кандидатуру підтримали 39 обранців, "проти" проголосували 14 депутатів. Затверджено заступників голови райради: Андрія Федосова (39 – «за», 14 - "проти"), Володимира Середюка (46 – «за», 7 - "проти"), Олександра Каспрука (37 – «за», 16 - "проти").

283 перегляди1 коментар
bottom of page