top of page

Школа іноземних мов Go Ahead: "Зміни кардинально власне життя"

Три місяці тому у місті Новоселиця відкрилася Школа іноземних мов ´´Go Ahead!´´. Тут навчаються усі, хто бажає отримати змогу вивчати та поглиблювати свої знання з іноземних мов: англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, румунської та навіть китайської для навчання, роботи, бізнесу, подорожей, IT, здачі міжнародних іспитів, ЗНО, ДПА.

Про те, чим сьогодні живе Школа нам розповіла її засновниця Вікторія.

- За цей час я зрозуміла, що наші діти, та й дорослі, хочуть вивчати і вдосконалювати іноземну мову. Серед наших учнів люди різних вікових категорій - від 5-ти до 50-ти років. Це й школярі початкових класів, і підлітки, і мами з дітьми. Тобто зовсім різні люди, комусь це потрібно для навчання, іншим - для самовдосконалення, комусь - для роботи. Переважно це новосельчани, але є учні навіть в Києві, які проходять навчання он-лайн.

- Чи відбилися карантинні заходи на навчальному процесі?

- Певною мірою - так, але у нас досить чітко налагоджене віддалене навчання, тому проблем не виникало. Нині маємо намір відкрити ще один, так би мовити, напрямок навчання. Ми вирішили відкрити нову локацію та розпочати підготовку до Кембриджських іспитів KET, PET, FCE, CAE, CPE, YLE, BEC за програмоюнашогопартнераCambridgeAssessmentEnglishAuthorisedCentre. Це - своєрідні курси англійської мови, за результатами якої студенти складатимуть іспити із отриманням відповідного офіційного Кембриджського сертифікату. Курси під гаслом "Зміни кардинально власне життя на краще" розраховані на 4 місяці, після чого відбудуться іспити. За результатами будуть видаватися пожиттєві сертифікати, які визнані у багатьох країнах світу і дозволяють не лише влаштуватися на роботу за кордоном, а й вступити до навчального закладу. Сертифікати відрізняються за рівнем знання мови, тобто можна знайти мотивацію і скласти іспити вищого рівня, які відкриють ще більше перспектив. Суттєвим є і те, що учні старших класів, за наявності сертифікату системи Cambridge Assessment English, можуть не здавати ДПА з англійської, до якої цей сертифікат прирівнюється.

- Які умови вступу на ці курси?

- Звісно, навчання відрізнятиметься відповідно до базових знань учня. Але якихось відмінностей для тих, хто бажає вступити немає. Звичайно ж, програму навчань визначаємо індивідуально. Отже, набір до наших курсів оголошуємо відкритим. Зміни власне життя на краще!

Звертайтеся за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна, 27, 2 поверх.

Тел.: 0997379714.
160 переглядів1 коментар
bottom of page