top of page

Сьогодні - Міжнародний день алопеції

7 серпня - 219-й день року за Григоріанським календарем. До кінця року залишається 146 днів. У XX і XXI століттях цей день відповідає 25 липня Юліанського календаря.

У цей день у світі відзначаються День замку з піску, День професійного оратора, День особливо безглуздої упаковки, Міжнародний день алопеції.


Восени 1988 року з Чернівців вивезли всіх дітей: причиною тому стала епідемія алопеції

У Канаді - день їжі, в США - День подяки платникам податків, День клоуна, День маяка, день медовухи, День малини з вершками, День Ямайських пиріжків, День диск-гольфу, День військової нагороди "Пурпурне серце", День пляжної вечірки, День гірчиці, в Кот-д'івуарі - День Незалежності, в Індії - День ручного ткацького верстата, в Колумбії - річниця битви при Бояка, в Австралії - День працівників по догляду за людьми похилого віку.

Пам'ятні дати 7 серпня, річниці та події

У 1932 році в СРСР за крадіжку державної та колективної власності у великих розмірах була введена смертна кара - "закон про три колоски". Ініціатива прийняття закону виходила виключно від Сталіна. Як тільки документ набув чинності, почалися репресії. Всього, за неофіційними даними, за "законом про три колоски" за 1932-1939 роки було засуджено 183 тисячі осіб.

У 1968 році в Лондоні натовп демонстрантів, які протестують проти утисків українських поетів і письменників, закидав камінням посольство СРСР.

У 1970 році відбувся перший комп'ютерний шаховий турнір.

У 1974 році французький вуличний канатоходець Філіп Петі пройшов по канату, натягнутому між Північною і Південною вежами-близнюками Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку. Цей трюк більше ніхто не повторював.

У 1983 році - в епоху правління в СРСР Андропова - було прийнято постанову ЦК КПРС "Про зміцнення соціалістичної трудової дисципліни", що передбачало покарання за випуск браку, прогули і запізнення на роботу, пияцтво на робочому місці. Найхарактернішим прикладом його втілення в життя, що став прикметою андроповской епохи, були масові облави на відвідувачів магазинів і кінотеатрів в денний час.

У 1993 році в Лондоні вперше був відкритий для відвідування туристами Букінгемський палац.

Яке сьогодні церковне свято

Православна церква 7 серпня вшановує пам'ять Святої Анни, матінки Діви Марії та бабусі Ісуса Христа. Інші назви свята: "Анна Холодна", "Зимовказівниця". З цього дня передбачали час настання і характер майбутньої зими. 7 серпня також відзначали своє свято мандрівники.

Що сьогодні не можна робити

Не виходьте вночі на вулицю - можете зустріти нечисть. Постарайтеся ні з ким не лаятися - довго не помиріться.

Прикмети на 7 серпня

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

ранок холодний - зима буде морозною;

яка погода до обіду - такою буде зима до грудня, після обіду - після грудня;

дощ - зима буде сніжна і тепла;

багато жолудів - до теплої зими;

мурахи починають збільшувати мурашники - зима буде суворою.

22 перегляди1 коментар
bottom of page