top of page

Зміниться механізм надання інсуліну хворим на діабет, що треба зробити

З 1 жовтня зміниться механізм, за яким пацієнти з діабетом, які потребують інсуліну, отримуватимуть необхідні ліки. Програму забезпечення інсулінами розпочне адмініструвати Національна служба здоров’я України.

До кінця року для цих потреб виділено 660 мільйонів гривень. Цього достатньо, щоби забезпечити всіх пацієнтів інсуліном безоплатно – за умови запровадження та дотримання певних чітких правил, повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Тобто усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою «Доступні ліки». Пацієнти із цукровим діабетом, які потребують інсуліну, зможуть обирати будь-яку аптеку, яка має договір з НСЗУ, за напрямком реімбурсації інсулінів. Та отримувати інсулін за електронним рецептом у найближчій зручній для себе аптеці.

Відповідно, алгоритм дій лікаря-ендокринолога та маршрут пацієнта до безоплатного інсуліну дещо зміниться. Зокрема, хворим необхідно звернутися до свого лікаря-ендокринолога, який складе індивідуальний план лікування та видасть електронний рецепт на потрібні ліки. Зробити це варто до 1 жовтня.
70 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 11, 2023

Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/


Like
bottom of page