17 вересня працівники Групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області знищили артилерійський снаряд калібру 152 мм часів I Світової війни.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_696a4d3e2e32403198371758030241a4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_696a4d3e2e32403198371758030241a4~mv2.jpg)
Предмет, ззовні схожий на вибухонебезпечний, днем раніше виявили власники домогосподарства на своїй присадибній ділянці у с. Бояни Новоселицького району. Щоб уникнути небезпечних наслідків для здоров’я людей та пошкодження майна, про знахідку громадяни повідомили Службу порятунку. Піротехніки вилучили та знищили вибухонебезпечний предмет. Від УДСНС до робіт залучались 2 одиниці техніки та 5 чоловік особового склад, - повідомляє Управління ДСНС України у Чернівецькій області