top of page

Осачук каже, що нещасне кільце перед Хотином цьогоріч дороблять

Об’їзну дорогу, що веде до міста Хотин, цьогоріч капітально відремонтують. Йдеться про транспортну розв’язку на автомобільній дорозі загального користування Н-03 Житомир – Чернівці та на трасі державного значення Р-63 /Н-03/ Вартиківці - КПП Сокиряни. Роботи тут розпочали ще два роки тому. Відтак їх заморозили.

«Кільцева розв’язка перед славним містом Хотин – це відкрита рана на тілі нашої Буковини. Підрядник, який взявся за її ремонт, нас всіх здурив. І хоча ця частина дороги не в підпорядкуванні Чернівецької ОДА, ми не стоїмо осторонь цієї проблеми. Наші фахівці разом із представниками державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проєктів» напрацювали модель оголошення нового тендеру на ремонт цієї дороги. Як тільки він завершиться, підрядник приступить до праці», - сказав Сергій Осачук.

Він також зазначив, що цьогоріч на 400-у річницю Хотинської битви до міста з'їдуться багато туристів. Тому дорогу тут планують до пам'ятної події повністю відремонтувати, - зазначається на сайті ОДА.

109 переглядів1 коментар
bottom of page