top of page

«Екотехнік-Тарасівці» збудує дорогу в селі, але в обмін на 12 га землі в оренду

Саме таку безапеляційну умову поставив нинішній керівник підприємства перед жителями Тарасівці і депутатами Ванчиковецької сільської ради громади, як єдиний спосіб заасфальтувати 320 метрів дороги, що мало бути зроблено ще у жовтні минулого року, згідно із гарантіями попереднього керівництва.

Нагадаємо, понад рік тому у Тарасівцях добудували і запустили «одну з найбільших в західній Україні», як на той час писали чи не всі засоби масової інформації, сонячну електростанцію ТОВ "Екотехнік -Тарасівці" (засновником "Екотехнік-Тарасівці" виступає вінницька фірма "Солар Дженерейшн ").

У той час, як сонячні електростанції, за визначенням, постачають екологічно чисту енергетику, ті хто живуть поруч із Тарасівецькою – задихаються у пилюці.

Тепер, як пояснив керівник підприємства С. Ігнатьєв, держава не сплачує «зелений тариф» підприємствам, потужністю понад 1 мегават, заборгованість складає понад 160 млн. грн., тож єдиний вихід – надати ще 12 га, де «Екотехнік» збудує ще 7 «маленьких» електростанцій, і у кошторис включить нещасну дорогу, вартість якої за кошторисом близько 1,6 млн. грн.. Або так, або ніяк – заявив Ігнатьєв, він, мовляв, ніяких гарантій не підписував, а ті, хто підписував прокралися і нині під слідством. За його словами проектно-кошторисна документація вже готова і щойно депутати затвердять проєкт землеустрою – одразу буде підписано офіційну угоду про будівництво дороги: «А нє – то збудуємо в Новоселиці, там нам землю вже дають,» – заявив Ігнатьєв.

Наразі, повіривши «чесному-благородному», сесія надала дозвіл на розробку проєкту землеустрою на ті таки 12 га. Чи дотримають слово в "Екотехнік-Тарасівці"? Невдовзі побачимо.

320 переглядів1 коментар
bottom of page